جاذبه های گردشگری روسیه

۱۳۹۷ ۴ مهر

راه آهن ترانس سیبری

راه آهن کلاسیک ترانس سیبری، بخشی از طولانی ترین سیستم راه آهن در جهان، از مسکو تا ولادیوستوک، یک شهر در نزدیکی مرز روسیه با چین و کره شمالی است. در سال 1891 توسط تزار اسکندر III آغاز شده و توسط پسر او، تزار نیکلای دوم، در سال 1916 تکمیل شد، این خط به عنوان مسیر شهروندان شناخته شده است. بیشتر مسافران از قطار به عنوان محل اقامت شبانه از یک مقصد به مقصد دیگر استفاده می کنند. قطار دارای خوابگاههای کلاس اول، دوم و سوم و برخی از آنها دارای حمام خصوصی و دوش هستند.

 

 

دریاچه بایکال

بسیاری از مسافران راه آهن Trans-Siberian قصد دارند در دریاچه بایکال، عمیق ترین و قدیمی ترین دریاچه روی زمین، توقف کنند. دریاچه بایکال Lake Baikal حدود 20 درصد آب شیرین جهان را نگه می دارد. این دریاچه 25 میلیون ساله در سیبری واقع شده است که در محدوده کوه قرار گرفته است. دریاچه یکی از روشن ترین دریاچه های جهان است. دریاچه بایکال شناخته شده به عنوان مروارید سیبری است که در آن چندین استراحتگاه قرار دارد و این منطقه یک مقصد تعطیلات محبوب است.

 

 

کرملین مسکو

کرملین جذابیت لازم برای هر کسی که از مسکو دیدن می کند را دارد. محوطه های مجلل دولتی برای اداره امور دولتی کشور، شامل چهار مجتمع ساخته شده در قرن 15 و 16 و همچنین چندین موزه قابل توجه است. این عمارتها و اراضی پر از گنجینه های سلطنتی از گذشته، و نمایشگاه الماس و مجموعه ای از جواهرات که شامل الماس 190 قیراتی داده شده به کاترین بزرگ است می باشد.

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
0 دیدگاه در رابطه این مقاله وجود دارد.
0  نفر این تور را پسندیده اند.