جاذبه های گردشگری پاتایا

۱۳۹۷ ۴ مهر

مینی سیام

هر کدوم از کشورهای مختلف در هر گوشه از دنیا یه بنای تاریخی و یا سازه ای به یادموندنی دارن که به نوعی نماد اون منطقه یا کشور محسوب میشه، برای مثال همه پاریس رو با برج دوست داشتنی ایفل میشناسن. با خرید آنلاین تور پاتایا کافیه به مینی سیام برید و نمادهای معروف دنیا رو در یک نگاه ببینید. جالبه بدونین در کنار نماد برج ایفل، برج پیزا، کاخ کرملین، برج الیزه، کاخ پادشاهی تایلند و طاق نصرت، تخت جمشید رو خواهید دید و به یاد شکوه و اقتدار ایران باستان خواهید افتاد.

 

 

معبد حقیقت

با قدم گذاشتن به هر یک از شهرهای تایلند کاملا متوجه خواهید شد که چرا تایلند رو به کشور معابد میشناسن. از مشهورترین و معروف ترین معابدی که میشه در تایلند دید، معبد حقیقت در شهر پاتایا هست. از جالب ترین ویژگی های این معبد ساختار تمام چوبی اون هست و جالب تر اینکه در ساخت این معبد حتی یک میخ فلزی استفاده نشده.

 

 

 معبد وات فرا یای

مجسمه ی طلایی 12 متری که از لابه لای درختان جنگل های استوایی قد علم کرده و رو به دریا قرار گرفته، یکی از نمادهای معروف پاتایا هست که مربوط به معبد وات فرا یای هست. برای اینکه بتونین در کنار این مجسمه بایستید، باید تمام مسیر رو با بالا رفتن از پله طی کنید و جالبه بدونین که از لحظه ای که پا روی این پله میزارین تا آخرین قدم که به مجسمه میرسید، ماری طلایی رنگ رو در طول مسیر مشاهده خواهید کرد که نمادی از مار معروف و اساطیری تایلند هست. برای بازدید از معبد وات فرا یای کافیه به شمال شرقی ترین نقطه ی تایلند برید و خودتون رو برای یه پیاده روی عالی آماده کنید.

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
0 دیدگاه در رابطه این مقاله وجود دارد.
0  نفر این تور را پسندیده اند.