آشنایی با شرکت هواپیمایی اترک

۱۳۹۷ ۳ مهر

اترک ایر یا شرکت هواپیمایی اترک در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد و با کسب مجوزهای داخلی و خارجی، فعالیت خود را نیز در همان سال آغاز کرد. این شرکت یکی از جدیدترین شرکت های خصوصی هواپیمایی ایران است که قطب آن در فرودگاه بجنورد قرار دارد.
هدف و الویت اصلی شرکت هواپیمایی اترک، موضوع ایمنی پروازها است. به همین علت این شرکت هواپیمایی برای تامین امنیت سفر و پرواز مسافران و گردشگران، از کادر پروازی و فنی متخصص، با تجربه و ماهر استفاده کرده و بهترین و منتخب ترین افراد در صنعت هوانوردی کشور را جذب کرده است. همچنین در راستای این هدف و نیز خدمات رسانی بهتر و بیشتر به مسافران، شرکت هواپیمایی اترک در تاریخ  19/8/94 توانست یک فروند هواپیمای ایرباس A320  را به دو فروند هواپیمای دیگر خود اضافه کند و تا امروز مسئولین این شرکت هواپیمایی توانسته اند ناوگان پروازی خود را به ۴ فروند ایرباس ارتقا دهند. لازم به ذکر است که اترک ایر در حال حاضر فقط مسیرهای داخلی قشم ، کیش ، مشهد ، اصفهان ، تهران ،اهواز ،آبادان ، کرمانشاه  و تبریز  را پوشش دهی میکند و در تلاش است تا فعالیت های پروازی بین المللی خود را نیز شروع کند.

 

 

همانطور که در بالا بیان کردیم تمامی ۴ فروند هواپیمای اترک ایر از نوع ایرباس هستند. هواپیماهای خانواده ایرباس 320 نسبت به سایر هواپیماها، تا حدی مصرف سوخت کمتری دارند. همچنین هزینه خرید این نوع هواپیما مناسب تر و مقرون به صرفه تر است و می توان گفت یکی از پرفروش ترین هواپیماهای کمپانی فرانسوی به شمار می رود که حتی در سال های گذشته نسبت به سایر کمپانی ها، بیشتر مورد توجه شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان قرار گرفته است.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
0 دیدگاه در رابطه این مقاله وجود دارد.
0  نفر این تور را پسندیده اند.