"جاذبه های گردشگری جهان"

 • جاذبه های گردشگری شیراز

  جاذبه های گردشگری شیراز

  هنگامی که بوی تند شکوفایی نارنج هوا را پر می کند و گل ها شکوفا می شود، این شهر گردشگران را غرق در شادی و آرامش می کند و اگر بقدر کافی هر گردشگری خوش شانس باشد از اواسط آوریل به شیراز سفر می کنند تا از این زیبایی ها بهره مند شود.
 • جاذبه های گردشگری روسیه

  جاذبه های گردشگری روسیه

  بزرگترین کشور جهان، روسیه مجموعه وسیعی از تجربیات سفر را از ترک ها تا دامنه های کوه های یخچال دار به سمت قدم زدن در امتداد خط ساحلی قدیمی ترین دریاچه های کره زمین ارائه می دهد. سایت های تاریخی و فعالیت های فرهنگی در شهرهای بزرگ این کشور نیز فراوان است.
 • جاذبه های گردشگری پاتایا

  جاذبه های گردشگری پاتایا

  پاتایا، یکی از زیباترین و در عین حال پرطرفدارترین شهرهای آسیایی در ساحل شرقی تایلند هست که یه انتخاب عالی برای تجربه ی ورزش های هیجان انگیز آبی به شمار میاد. درسته که پاتایا به شهر گناه معروف شده و برای سفر با کودکان خیلی مناسب نیست، اما کافیه دیدتون رو نسبت به خرید آنلاین تور پاتایا تغییر بدین، تا با جاذبه های گردشگری فوق العاده ش یه مقصد عالی برای سفر بشه.
 • جاذبه های گردشگری باکو

  جاذبه های گردشگری باکو

  باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان و یکی از قدیمی ترین شهرهای شرقی هست که در غرب دریای خزر قرار داره و با سواحل زیبا و بناهای باستانی بسیار قدیمی، در چند سال اخیر به یکی از شهرهای توریستی تبدیل شده. صدور ویزا در فرودگاه یکی از ویژگی های خوبی هست که باعث شده خرید تور باکو بین ایرانی ها طرفدارای زیادی داشته باشه.
 • جاذبه های گردشگری جیپور

  جاذبه های گردشگری جیپور

  جیپور، بزرگ ترین شهر و مرکز ایالت راجستان هند، با قلعه ها و قصرهای جذابش به زیبایی هر چه تمام تر گذشته ی پادشاهی و باشکوه خود را به تصویر کشیده است. معماری زیبا، فرهنگ غنی، پارچه ها و جواهرات درخشان گردشگران داخلی و خارجی زیادی را به جیپور می کشاند. شهری که به شهر رنگ ها و فستیوال ها معروف است باید هم هر ساله این تعداد جمعیت به خود ببینید.
 • جشنواره های پاییزی ژاپن

  جشنواره های پاییزی ژاپن

  ژاپنی ها در برپایی جشن و فستیوال تبحر و مهارت زیادی دارند و در فصل های مختلف سال جشنواره های رنگارنگ و هیجان انگیزی در این کشور برگزار می شود. با فرارسیدن پاییز زمان برگزاری جشنواره های پاییزی ژاپن هم فرا می رسد. در شهرهای مختلف ژاپن جشنواره ها و فستیوال های متعددی برگزار می شود که بسیاری از آن ها شهرتی جهانی پیدا کرده اند. برخی از جشنواره های پاییزی ژاپن آنقدر محبوب و مشهور شده اند که بسیاری از گردشگران برنامه سفر خود بر اساس تاریخ برگزاری این جشنواره تنظیم می کنند تا حتما شاهد این فستیوال های زیبا و باشکوه باشند.